Wedstrijdrooster 2016-2017

edstrijdkalender 2016-2017

Inschrijven kan via inschrijven.schaatsen.nl . De wedstrijden op de Jaap Edenbaan beginnen met AM in de naam.

Hieronder het overzicht van alle wedstrijden in Amsterdam.

  Wedstrijdkalender 2016-2017    
  dag datum aanvang einde omschrijving Starlijst Uitslag
  vr 14-10-2016 21:00 23:30 Openingsmarathon    
AM001 za 15-10-2016 19:40 21:20 Supersprint Pup+junioren   Uitslag
AM002 za 15-10-2016 21:40 23:30 Supersprint Senioren    
  zo 16-10-2016 07:00 09:00 vrij schaatsen    
AM003 zo 16-10-2016 20:40 23:30 Supersprint of 500-700 of 500-1500    
               
  wo 19-10-2016 21:00 23:30 M1/M2 – M3 – M4    
  za 22-10-2016 19:40 21:20 KPN Cup 1    
  za 22-10-2016 21:40 23:30 KPN Cup 1    
AM004 zo 23-10-2016 7:00 9:00 Pupillen   Uitslag
AM005 zo 23-10-2016 20:40 23:30 Supersprint of 500-700 of 500-1500   Uitslag
               
  wo 26-10-2016 21:00 23:30 D – C1/C2 – C3  vervallen  
AM006 za 29-10-2016 19:40 21:20 HCA  vervallen  
AM007 za 29-10-2016 20:00 22:00 Selecties in Hoorn   Uitslag 
AM008 zo 30-10-2016 7:00 9:00 Portengen Pupillen 1  vervallen  
AM009 zo 30-10-2016 20:40 23:30 Andantino Cup 1  vervallen  
             
  wo 2-11-2016 21:00 23:30 M4 – M1/M2 – M3  vervallen  
AM010 za 5-11-2016 19:40 21:20 AIJC Junioren  vervallen  
AM011 za 5-11-2016 21:40 23:30 Interclub (HCA, Poelster, SKITS/ZTIKZ, Hogerop, Centrum/Fenix)  vervallen  
AM012 zo 6-11-2016 7:00 9:00 jeugd marathon  vervallen  
AM013 zo 6-11-2016 20:40 23:30 Lange afstanden  vervallen  
 HV wo 9-11-2016   11:00  13:00 Selecties ea in Thialf Heerenveen    Uitslag
  wo 9-11-2016 21:00 23:30 C3 – D – C1/C2  vervallen  
AM014 za 12-11-2016 19:30 21:30 HCA in Elfstedenhal Leeuwarden  
 Klassement
AM015 za 12-11-2016 21:40 23:30 Interclub Poelster-NGW in Haarlem
   Klassement
AM016 zo 13-11-2016 7:00 9:00 Portengen Pupillen 2  vervallen  
AM017 zo 13-11-2016 20:40 23:30 Andantino Cup 2  vervallen  
             
  wo 16-11-2016 21:00 23:30 M3 – M4 – M1/M2  vervallen  
AM018 za 19-11-2016 19:40 21:20 Hogerop    

AM019

 

za

 

19-11-2016

 

21:40

 

23:30

 

Interclub (IJNG, ASV, Gobad, Amstelland, Viking)

Supersprint alle categorieën

   
AM020 zo 20-11-2016 7:00 9:00 langebaan + marathon   Pupillen & Junioren C    
AM021 zo 20-11-2016 20:40 23:30 500-1000 of 500-700 of 500-1500    
               
  wo 23-11-2016 20:00 23:30 Gewestelijk Kampioenschap Marathon (D – H – M)    
AM022 za 26-11-2016 19:40 21:20 Pupillen & Junioren C AYC Bokaal voor Junioren C,B,A    
AM023 za 26-11-2016 21:40 23:30 Junioren B & ouder    

AM024

 

 

zo

 

 

27-11-2016

 

 

7:00

 

 

9:00

 

 

Portengen Pupillen 3    – reglement aangepast.

Je moet aan 2 van de overgebleven 3 voorrondes meedoen om naar te finale te kunnen

   
  zo 27-11-2016 20:40 23:30 Waterman Trofee    
               
AM025 wo 30-11-2016 16:20 17:20 Hybride wedstrijden    
  wo 30-11-2016 21:00 23:30 C1/C2 – D – M4     
AM026 za 3-12-2016 19:40 21:20 Gewestelijke Junioren C    
AM027 za 3-12-2016 21:40 23:30 Open inschrijving    
AM028 zo 4-12-2016 7:00 9:00 langebaan + marathon   Pupillen & Junioren C    

AM029

 

zo

 

4-12-2016

 

20:40

 

23:30

 

Andantino Cup 3      – reglement aangepast.

Je moet aan 2 van de overgebleven 3 voorrondes meedoen om naar te finale te kunnen

   
               
  wo 7-12-2016 21:00 23:30 M1/M2  – M3 – C1/C2     
AM030 za 10-12-2016 19:40 21:20 SKITS IUT    
  za 10-12-2016 21:40 23:30 SKITS IUT    

AM031

 

zo

 

11-12-2016

 

7:00

 

9:00

 

Portengen Pupillen 4– reglement aangepast.

Je moet aan 2 van de overgebleven 3 voorrondes meedoen om naar te finale te kunnen

   

AM032

 

zo

 

11-12-2016

 

20:40

 

23:30

 

Andantino Cup 4– reglement aangepast.

Je moet aan 2 van de overgebleven 3 voorrondes meedoen om naar te finale te kunnen

   
               
  wo 14-12-2016 21:00 23:30 M4 – D – C1/C2 – M3       aanvulling in blauw    
AM033 za 17-12-2016 19:40 21:20 HCA  Uitslag
AM034 za 17-12-2016 21:40 23:30 Finale Interclub    
AM035 zo 18-12-2016 7:00 9:00 langebaan + marathon   Pupillen & Junioren C    Uitslag
AM036 zo 18-12-2016 20:40 23:30 Lange afstanden    Uitslag
               
AM037 wo 21-12-2016 16:20 17:20 Hybride wedstrijden    Uitslag
  wo 21-12-2016 21:00 23:30 D – C1/C2 – M1/M2    
  za 24-12-2016 19:40 21:20 Kerstavond    
  za 24-12-2016 21:40 23:30 Kerstavond    
  zo 25-12-2016 7:00 9:00 1e Kerstdag    
  zo 25-12-2016 20:40 23:30 1e Kerstdag    
               
  wo 28-12-2016 21:00 23:30 Zesbanen    
  za 31-12-2016 19:40 21:20 Oudjaarsavond    
  za 31-12-2016 21:40 23:30 Oudjaarsavond    
  zo 1-1-2017 7:00 9:00 Nieuwjaarsdag    
  zo 1-1-2017 20:40 23:30 Nieuwjaarsdag    
               
  wo 4-1-2017 21:00 23:30 Zesbanen    
AM038 za 7-1-2017 19:40 21:20 HCA    Uitslag
AM039 za 7-1-2017 21:40 23:30 Supersprint    

AM040

 

zo

 

8-1-2017

 

7:00

 

9:00

 

Portengen Pupillen 5– reglement aangepast.

Je moet aan 2 van de overgebleven 3 voorrondes meedoen om naar te finale te kunnen

   
AM041 zo 8-1-2017 20:40 23:30 Lange afstanden    
             
  wo 11-1-2017 21:00 23:30 D – C1/C2 – M1/M2    
  za 14-1-2017 19:40 21:20 Gewest Pupillen    
AM042 za 14-1-2017 21:40 23:30 500-700 500-1500    
AM043 zo 15-1-2017 7:00 9:00 langebaan + marathon   Pupillen & Junioren C    
AM044 zo 15-1-2017 20:40 23:30 mass start 1    
             
  wo 18-1-2017 21:00 23:30 M3 – M1/M2 – D – M4        aanvulling in blauw    
AM045 za 21-1-2017 19:40 21:20 CK Hogerop    
AM046 za 21-1-2017 21:40 23:30 Skits    
AM047 zo 22-1-2017 7:00 9:00 AIJC Pupillen en Junioren C1    

AM048

 

zo

 

22-1-2017

 

20:40

 

23:30

 

Andantino Cup 5  afstanden 500m-1000m

reglement aangepast. Je moet aan 2 van de overgebleven 3 voorrondes meedoen om naar te finale te kunnen.

Je kan ook eenmalig mee doen.

   
 AMHV di  24-01-2017 11:15 13:00  de 5 Dorpen in Heerenveen    Uitslag
  wo 25-1-2017 21:00 23:30 C1/C2 – M4 -M1/M2    
AM049 za 28-1-2017 19:40 21:20 Interclub HCA  Uitslag
  za 28-1-2017 21:40 23:30 Interclub HCA    
AM050 zo 29-1-2017 7:00 9:00 langebaan + marathon   Pupillen & Junioren C    
AM051 zo 29-1-2017 20:40 23:30 mass start 2   Verschillende afstanden, waaronder 100-300    
             
AM052 wo 1-2-2017 16:20 17:20 Hybride wedstrijden    
  wo 1-2-2017 21:00 23:30 M1/M2 – M3 – M4    
AM053 za 4-2-2017 19:40 21:20 Hogerop Women Cup    
AM054 za 4-2-2017 21:40 23:30 ntb    

AM055

 

zo

 

5-2-2017

 

7:00

 

9:00

 

Portengen Pupillen FINALE  – reglement aangepast.

Je moet aan 2 van de overgebleven 3 voorrondes meedoen om naar te finale te kunnen

   

AM056

 

zo

 

5-2-2017

 

20:40

 

23:30

 

Andantino Cup FINALE  – reglement aangepast.

Je moet aan 2 van de overgebleven 3 voorrondes meedoen om naar te finale te kunnen

   
 AMHV  wo  8-2-2017  11:00    HCA in Heerenveen    Uitslag
  wo 8-2-2017 21:00 23:30 M4 – D – M3 – C1/C2        aanvulling in blauw    
AM057 za 11-2-2017 19:40 21:20 100 jaar jubileumwedstrijd IJNG    
  za 11-2-2017 21:40 23:30 100 jaar jubileumwedstrijd IJNG    
AM058 zo 12-2-2017 7:00 9:00 CK ASV    
  zo 12-2-2017 20:40 23:30 Regio Supersprint Junioren A/B/C    
             
  wo 15-2-2016 21:00 23:30 M4 – D – M3 – M1/M2        aanvulling in blauw    
AM059 za 18-2-2017 19:40 21:20 HCA    Uitslag
AM060 za 18-2-2017 21:40 23:30 500-1000 500-1500    
AM061 zo 19-2-2017 7:00 9:00 Pupillen en Junioren    Uitslag
zo 19-2-2017 20:40 23:30 4x 1,5
               
  wo 22-2-2017 21:00 23:30 D – C1/C2 – M3    
  za 25-2-2017 19:40 21:20 Gewestelijk Pupillen    Uitslag
AM062 za 25-2-2017 21:40 23:30 Jaap Eden Vierkamp    
AM063 zo 26-2-2017 7:00 9:00 langebaan + marathon   Pupillen & Junioren C    Uitslag
AM064 zo 26-2-2017 20:40 23:30 Jaap Eden Vierkamp    
               
AM065 wo 1-3-2017 16:20 16:20 Hybride wedstrijden    
  wo 1-3-2017 21:00 23:30

C1/C2 – D  –  M3  –  Finale-M4                                                     Let op: M3 en Finale-M4 toegevoegd

   
  za 4-3-2017 19:40 21:20 Finale KPN Cup    
  za 4-3-2017 21:40 23:30 Finale KPN Cup    
AM066 zo 5-3-2017 7:00 9:00 CK 5 dorpen    
AM067 zo 5-3-2017 20:40 23:30 500-1000 of 500-700 of 500-1500    
               
  wo 8-3-2017 21:00 23:30 M3 – D – C1/C2 – M1/M2  – FINALE                                                 Let op: D en C1/C2 toegevoegd. M4 verplaatst naar 1 mrt    
AM068 vr 10-3-2017 21:00 23:00 Jaap Eden Classic    
AM069 za 11-3-2017 19:40 21:20 Familieavond HCA    
AM070 za 11-3-2017 21:40 23:30 CK Amstelland & JE    
AM071 zo 12-3-2017 7:00 9:00 langebaan + marathon   Pupillen & Junioren C    
AM072 zo 12-3-2017 20:40 23:30 500-1000 of 500-700 of 500-1500    
               
  wo 15-3-2017 21:00 23:30 Kampioenschap van Amsterdam (Marathon)                                Na afloop prijsuitreiking van alle marathonklassementen    
AM073 za 18-3-2017 Publieksuur Open Amsterdams Kampioenschap    
AM074 za 18-3-2017 19:40 21:20 CK HCA    Uitslag
  za 18-3-2017 21:40 23:30 CK HCA    
AM075 zo 19-3-2017 7:00 9:00 CK HGI & Oostzaan    
AM076 zo 19-3-2017 20:40 23:30 CK SKITS&ZTIKZ&Fenix    
               
AM077 di 21-3-2017 17:00 19:20 CK Poelster  Startlijst  

AM078 A

AM078 B

wo 22-3-2017

19:00

20:15

20:15

22:30

CK Gobad & Viking: tot en met Jun B

CK Gobad & Viking: vanaf Jun B

   
AM079 vr 24-3-2017 17:00 20:45 CK Amstelbocht & Waterland    
AM080 za 25-3-2017 7:45 10:45 Kampioenschap van Amsterdam Pupillen    
AM081 za 25-3-2017 18:00 20:00 Kampioenschap van Amsterdam Junioren    
AM082 za 25-3-2017 20:15 23:30 Kampioenschap van Amsterdam Senioren&Masters    
  zo 26-3-2017 7:00 9:00 Vrij schaatsen    
  zo 26-3-2017 20:40 23:30 Vrij schaatsen    

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *