1ste jeugd marathon 8-11-2015

AMSTERDAM – Vanmorgen om 07.00 uur stonden in de mist ca. 50 pupillen en Jun C aan de start voor 2 afstanden langebaan en daarna een jeugdcompetitie marathon. Ondanks het vroege uur waren we weer blij dat er heel veel PR’s werden gereden en daarna nog een marathon alle deelnemers(sters) klasse.
De marathon uitslagstaat hieronder. Over 14 dagen is de volgende gecombineerde wedstrijd. Aan het eind van het seizoen maken we het klassement op en worden de bekers uitgereikt.

 

Plaats Category StartNumber FullName ClubFullName
1 DC1 23 Sylke Kas Almeerse SchaatsVereniging ASV
2 DC1 5 Robin de Smit Hardrijders Club Amsterdam
3 DC1 9 Femke Berends Almeerse SchaatsVereniging ASV
4 DC2 26 Darya Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen
5 DC1 3 Jola Vocking Almeerse SchaatsVereniging ASV
6 DC2 33 Puck Met IJsclub Centrum
7 DC1 4 indy landzaat IJsclub Centrum
8 DC1 14 Julia Oosenbrug IJsclub Centrum
9 DC2 2 Iris Engel Almeerse SchaatsVereniging ASV
10 DC1 16 Shirley Wegman IJsclub Centrum
11 DC2 36 Sophie Slagt Almeerse SchaatsVereniging ASV
         
Plaats Category StartNumber FullName ClubFullName
1 DPA 54 Yael Prenger HCA
2 DPA 10 Femke de Boer Hardrijders Club Amsterdam
3 DPA 7 Tess Booijen IJsclub Centrum
4 DPA 42 Dianne van den Bosch IJsclub Gein e.o.
5 DPA 48 Laura Stroo IJsclub Hard Gaat ie
6 DPB 12 Emma Koster Schaatsvereniging De 5 Dorpen
7 DPA 35 Donna Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen
8 DPB 20 Fleur Brink Hardrijders Club Amsterdam
9 DPB 27 Cecile Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen
10 DPB 52 Lieve Siemons Hardrijders Club Amsterdam
11 DPB 37 Lataesha Narain STG Waterland
12 DPB 25 Nienke Boringa Schaatsvereniging De 5 Dorpen
13 DPD 32 Carice Helmink Hardrijders Club Amsterdam
14 DPA 18 Xiaryvienne Servinus Schaatsvereniging De 5 Dorpen
         
Plaats Category StartNumber FullName ClubFullName
1 HC1 44 Swen Melenhorst Almeerse SchaatsVereniging ASV
2 HC1 40 Luuk Drost IJsclub Hard Gaat ie
3 HC1 39 Freek Drost IJsclub Hard Gaat ie
4 HC1 47 Jonas van Diepen IJsclub Centrum
5 HC2 34 Fons Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen
         
Plaats Category StartNumber FullName ClubFullName
1 HPA 1 Mathijs Depenbrock Almeerse SchaatsVereniging ASV
2 HPB 11 Tom Egbertsen Almeerse SchaatsVereniging ASV
3 HPB 6 Simon de Smit Hardrijders Club Amsterdam
4 HPC 8 Jorrit Wynia Hardrijders Club Amsterdam
5 HPB 30 Jesse van Leeuwen IJsclub Gein e.o.
6 HPB 31 Nick Luijten Hardrijders Club Amsterdam
7 HPA 13 Bram Hoekstra Schaatsvereniging De 5 Dorpen
8 HPA 50 Daan van der Vliet Hardrijders Club Amsterdam
9 HPC 24 Melle Jongsma Hardrijders Club Amsterdam
10 HPD 17 Morrison Menheere Hardrijders Club Amsterdam
11 HPC 21 Bret Groot Almeerse SchaatsVereniging ASV
12 HPE 28 Thomas Landman IJsclub Gein e.o.
13 HPB 29 Zirk Seljee Almeerse SchaatsVereniging ASV
14 HPA 45 Nick Reijneveld Diemer IJsclub
15 HPA 53 Martijn Pos Schaatsvereniging De 5 Dorpen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *