Finale Jeugd Marathon Competie. Eind klassement

De jeugd marathon competitie is ten einde op de zondagmorgen en werden de prijzen uitgereikt in de Jaap onder het genot van een drankje voor de deelnemers, aangeboden door de marathon baancommissie, 35 bekers uitgereikt aan 35 blije gezichten. Het was lekker druk in de Jaap.

Helaas 1 deelnemer naar de EBHO met een snijwond vlak boven de enkel, hieruit blijkt maar weer dat enkel bescherming nodig en nuttig en daarom verplicht is.

Hieronder de uitslag van zondag j.l. en de eindstand van de competitie.

 

Plaats Category FullName ClubFullName  
1   Heleen compier   10
2 DC1 Robin de Smit Hardrijders Club Amsterdam 9
3 DC1 Sylke Kas Almeerse SchaatsVereniging ASV 8
4 DC1 Femke Berends Almeerse SchaatsVereniging ASV 7
5 DC2 Darya Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 6
6 DC2 Annabelle Drabbe  Hardrijders Club Amsterdam 5
7 DC1 Indy landzaat IJsclub Centrum 4
8 DC1 Ella Giezen HCA 3
9 DC1 Julia Oosenbrug IJsclub Centrum 2
         
         
Plaats Category FullName ClubFullName  
1 DPA Yael Prenger HCA 10
2 DPA Femke de Boer Hardrijders Club Amsterdam 9
3 DPD Rosalie van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV 8
4 DPA Tess Booijen IJsclub Centrum 7
5 DPA Dianne van den Bosch IJsclub Gein e.o. 6
6 DPA Laura Stroo IJsclub Hard Gaat ie 5
7 DPD Carice Helmink Hardrijders Club Amsterdam 4
8 DPB Fleur Brink Hardrijders Club Amsterdam 3
9 DPB Lataesha Narain STG Waterland 2
10 DPB Emma Koster Schaatsvereniging De 5 Dorpen 1
11 DPB Cecile Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen  
12 DPC Ruth Sepers    
13 DPA Xiaryvienne Servinus    
         
Plaats Category FullName ClubFullName  
1 HC2 Terence Brandse IJsclub De Amstelbocht 10
2 HC1 Stan Wenneker Schaatsvereniging de 5 dorpen 9
3 HC1 Wouter van den Bosch IJsclub Gein e.o. 8
4 HC2 Melle Blits   7
5 HC1 Jonas van Diepen IJsclub Centrum 6
6 HC1 Swen Melenhorst Almeerse SchaatsVereniging ASV 5
7 HC1 Bauke Hoekstra   4
8 HC1 Tiberius Wildeboer Hardrijders Club Amsterdam 3
9 HC1 Daan Compier IJsclub De Amstelbocht 2
         
         
Plaats Category FullName ClubFullName  
1 HPA Mathijs Depenbrock Almeerse SchaatsVereniging ASV 10
2 HPB Jesse van Leeuwen IJsclub Gein e.o. 9
3 HPB Nick Luijten Hardrijders Club Amsterdam 8
4 HPC Bret Groot Almeerse SchaatsVereniging ASV 7
5 HPA Lucas Van Hemert IJsclub Centrum 6
6 HPB Tom Egbertsen Almeerse SchaatsVereniging ASV 5
7 HPB Mees van Duren IJsclub De Amstelbocht 4
8 HPB Simon de Smit Hardrijders Club Amsterdam 3
9 HPA Daan van der Vliet Hardrijders Club Amsterdam 2
10 HPC Jorrit Wynia Hardrijders Club Amsterdam 1
11 HPB Sander Brandse IJsclub De Amstelbocht  
12 HPC Dirric Snoek    
13 HPC Melle Jongsma Hardrijders Club Amsterdam  
14 HPA Ferron Appel STG Waterland  
15 HPB Morris Witkamp Diemer Ijsclub  
16 HPC Julian Golden    
17 HPB Stan de Waart    
18 HPF Friso van Vliet ASV  

 

Plaats Category FullName ClubFullName                
1 HC1 Swen Melenhorst Almeerse SchaatsVereniging ASV 10 8 8   7 8 5 46
2 HC1 Wouter van den Bosch IJsclub Gein e.o.     9 10 9 9 8 45
3 HC1 Stan Wenneker Schaatsvereniging de 5 dorpen       9 10 10 9 38
4 HC1 Jonas van Diepen IJsclub Centrum 7   5 7   6 6 31
5 HC1 Sam Faas Schaatsvereniging De 5 Dorpen   9 10   8     27
6 HC1 Daan Compier IJsclub De Amstelbocht   7 7   4   2 20
7 HC1 Kamiel Beunk IJsclub Hard Gaat ie   10     5     15
8 HC2 Fons Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 6     8       14
9 HC2 terence brandse IJsclub De Amstelbocht             10 10
10 HC1 Luuk Drost IJsclub Hard Gaat ie 9             9
11 HC1 Freek Drost IJsclub Hard Gaat ie 8             8
12   melle Blits               7 7
13 HC1 Nando Muis Almeerse SchaatsVereniging ASV       6       6
14 HC1 Jonno Rolfes ASV De Poelster     4         4
15   Bauke hiekstra               4 4
16 HC1 Tiberius Wildeboer Hardrijders Club Amsterdam     6   6 7 3 3
17 HC1 Jort Boumans Schaatsvereniging de 5 dorpen         3     3
                       
                       
Plaats Category FullName ClubFullName                
1 HPB Tom Egbertsen Almeerse SchaatsVereniging ASV 9 8 10 10 10 8 5 60
2 HPA Mathijs Depenbrock Almeerse SchaatsVereniging ASV 10 10     9 10 10 49
3 HPB Simon de Smit Hardrijders Club Amsterdam 8 9   9 8 7 3 44
4 HPC Jorrit Wynia Hardrijders Club Amsterdam 7   8 8 7 6 1 37
5 HPB Nick Luijten Hardrijders Club Amsterdam 5 3 7 6   4 8 33
6 HPB Jesse van Leeuwen IJsclub Gein e.o. 6     7 4 3 9 29
7 HPB Mees van Duren IJsclub De Amstelbocht   7 9 4 3   4 27
8 HPC Bret Groot Almeerse SchaatsVereniging ASV 2   6 2 5 2 7 24
9 HPA Daan van der Vliet Hardrijders Club Amsterdam 3       6 5 2 14
10 HPA Lucas Van Hemert IJsclub Centrum   5   5     6 10
11 HPB Jelle Boonstra IJsclub De Amstelbocht   6   3       9
12 HPA Wessel Mouris Amstelbocht           9   9
13 HPB Hidde Oppers JE   4 1         5
14 HPA Floyd Veerkamp IJsclub Nooit Gedacht (STG TSG)     5         5
15 HPB Zirk Seljee Almeerse SchaatsVereniging ASV     4         4
16 HPA Bram Hoekstra Schaatsvereniging De 5 Dorpen 4             4
17 HPD Morrison Menheere Hardrijders Club Amsterdam   2     2     4
18 HPA Jan Zeinstra Almeerse SchaatsVereniging ASV     3         3
19 HPE Thomas Landman IJsclub Gein e.o. 1       1     2
20 HPA Ferron Appel STG Waterland     2         2
21 HPC Melle Jongsma Hardrijders Club Amsterdam           1   1
22 HPB Jorn de Vries Almeerse SchaatsVereniging ASV       1       1

 

Plaats Category FullName ClubFullName 8-nov 22-nov 13-dec 3-jan 10-jan 31-jan 21-feb totaal
1 DC1 Robin de Smit Hardrijders Club Amsterdam 9 10 10 10 9 9 9 66
2 DC1 Sylke Kas Almeerse SchaatsVereniging ASV 10   9   10 10 8 47
3 DC1 indy landzaat IJsclub Centrum 4 9 7 7   6 4 37
4 DC2 Darya Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 7     9   7 6 29
5 DC1 Femke Berends Almeerse SchaatsVereniging ASV 8   8     4 7 27
6 DC2 Annabelle Drabbe  Hardrijders Club Amsterdam     6   6 8 5 25
7 DC1 Julia Oosenbrug IJsclub Centrum 3 7 3 4   5 2 24
8 DC2 Kim Hoekstra Schaatsvereniging Fenix     5 8 7     20
9 DC1 Jola Vocking Almeerse SchaatsVereniging ASV 6   4 6   3   19
10 DC2 Iris Engel Almeerse SchaatsVereniging ASV 2   2 3   3   10
11 DC2 Heleen compier               10 10
12 DC1 Shirley Wegman IJsclub Centrum 1 8           9
13 DC1 Hille Steenhuis Fenix         8     8
14 DC2 Sophie Slagt Almeerse SchaatsVereniging ASV     1 5   2   8
15 DC1 Ella Giezen HCA         5   3 8
16 DC2 Puck Met IJsclub Centrum 5             5
                       
                       
Plaats Category FullName ClubFullName                
1 DPA Femke de Boer Hardrijders Club Amsterdam 9 10   10 8 10 9 56
2 DPD Rosalie van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV     10 7 9 9 8 43
3 DPA Tess Booijen IJsclub Centrum 8   9 9   8 7 41
4 DPA Dianne van den Bosch IJsclub Gein e.o. 7   8 8 2 4 6 35
5 DPB Fleur Brink Hardrijders Club Amsterdam 3   7 5   7 3 25
6 DPB Emma Koster Schaatsvereniging De 5 Dorpen 5   5 6 5 2 1 24
7 DPA Yael Prenger HCA 10       10   10 20
8 DPC Jitte Schuitemaker STG Waterland   9     7     16
9 DPD Carice Helmink Hardrijders Club Amsterdam     2 4 3   4 13
10 DPB Semmie Bakker Schaatsvereniging De 5 Dorpen     6   6     12
11 DPA Laura Stroo IJsclub Hard Gaat ie 6         6 5 12
12 DPB Cecile Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 2 8       1   11
13 DPA Donna Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 4   4 2       10
14 DPA Kirsten Post Schaatsvereniging De 5 Dorpen   7 1         8
15 DPB Melissa Wenneker Schaatsvereniging De 5 Dorpen         4 3   7
16 DPB Nienke Boringa Schaatsvereniging De 5 Dorpen   6           6
17 DPA Anouk Smit Hardrijders Club Amsterdam   5           5
18 DPA Jitske Fransens Abcouder Ijsclub           5   5
19 DPA Bo Koolen Schaatsvereniging De 5 Dorpen     3         3
20 DPA Cecile Baalman Almeerse SchaatsVereniging ASV       3       3
21 DPB Lataesha Narain STG Waterland       1 1   2 2
22 DPB Lieve Siemons Hardrijders Club Amsterdam 1             1

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *