Uitslagen jeugd 29-10-2017

Op de vroege zondagmorgen met een klein stormpje waren er weer de pupillen en jun. C aan de start voor hun eerste wedstrijd van dit seizoen.

Hier de uitslag.

Category FullName ClubFullName 29-okt 12-nov 26-nov 10-dec 14-jan 28-jan 11-feb 25-feb 11-mrt Totaal
DC2 Bo Koolen SV 5 dorpen 10                 10
DC2 Luka Beers ASV 9                 9
DC2 Donna Hijkoop SV 5 dorpen 8                 8
DC1 Amy Quist YC Nooitgedacht 7                 7
DC2 Simone Bader YC Nooitgedacht 6                 6
DC1 Eline Hogervorst YC HGI 5                 5
DC1 Yasmin Kaldenbach ASV 4                 4
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                         
Category FullName ClubFullName 29-okt 12-nov 26-nov 10-dec 14-jan 28-jan 11-feb 25-feb 11-mrt Totaal
DPB Rosalie van Vliet ASV 10                 10
DPA Sophie van Delft HCA 9                 9
DPC Mimi van Hall HCA 8                 8
DPB Vera Vinjé ASV 7                 7
DPC Iris Verbeek HGI 6                 6
DPC Esmée Meijer ASV 5                 5
DPB Lara Kaldenbach ASV 4                 4
DPD Femme Pitstra Nooitgedacht 3                 3
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                         
Category FullName ClubFullName 29-okt 12-nov 26-nov 10-dec 14-jan 28-jan 11-feb 25-feb 11-mrt Totaal
HC2 Lucas Van Hemert IJsclub Centrum 10                 10
HC2 Jort Bergsma Almeerse SchaatsVereniging ASV 9                 9
HC1 Jip Syrier YC HGI 8                 8
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                         
Category FullName ClubFullName 29-okt 12-nov 26-nov 10-dec 14-jan 28-jan 11-feb 25-feb 11-mrt Totaal
HPA Bret Groot ASV 10                 10
HPA Melle Jongsma HCA 9                 9
HPA Jorrit Wynia HCA 8                 8
HPB Morrison Menheere HCA 7                 7
HPB Tobias  Elshof YC Amstelbocht 6                 6
HPA Dirric Snoek HCA 5                 5
HPC Lieuwe ter Hoeve HCA 4                 4
HPB Sven Wolvers YC Nooit Gedacht 3                 3
HPD Gijs Nolen HGI 2                 2
HPB Luuk van Stuijvenberg Viking 1                 1
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0
                        0

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *