Uitslagen marathon 28-2-2016

Vanuit een mistig oostenrijk de uitslagen van gisteravond.

m vr gr

Henk Veen

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Seizoen 2015-2016
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 8
Naam Wedstrijd 1
Datum 28-2-2016
Plaats Amsterdam
Info 40rnd 16km 0:25:19uur (gem. 38.0sec) 37.9km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 18 Erwin Dekker Zaandam     30.1
2 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     29
3 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     28
4 70 Jan van der Zon Wilnis     27
5 71 Maarten de Vries Amsterdam     26
6 95 Udo Meijer Diemen     25
7 51 Thad van der Bruggen Breukelen     24
8 10 Richard Blijleven Marken     23
9 54 Hans de Kruif Uithoorn     22
10 50 Bert Matla Weesp     21
11 74 Werner Rem Amsterdam     20
12 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     19
13 22 Simon Salome Amsterdam     18
14 24 Huub Roelvink Amsterdam     17
15 111 Frank Braakman Broek in Waterland     16
16 47 Bart Kuil Bussum     15
17 63 Hans de Jong Amstelveen     14
18 49 Koos Groenewold Monnickendam     13
19 5 Jan Mooij Amstelveen     12
20 23 Tom Bouma Amsterdam     11
21 20 Tijmen de Bree Monnickendam     10
22 62 Rene Dodeman Amsterdam     9
23 19 Kees Schrama Broek in Waterland     8
24 26 Rene Markus Amstelveen     7
25 W54 Erica Della Guardia-Dejong Monnickendam     6
26 98 Rene van der Wateren Amsterdam     5
27 36 Dennis Wolthuis Ouderkerk aan De Amstel     4
28 16 Gerrit Swartsenburg Purmerend     3
29 60 Theo Heuzen Amsterdam     2
30 61 Pim Bonstra Abcoude     1
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 8
Datum 28-2-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 63 Hans de Jong Amstelveen     232.5
2 22 Simon Salome Amsterdam     193
3 71 Maarten de Vries Amsterdam     189
4 18 Erwin Dekker Zaandam     183.1
5 70 Jan van der Zon Wilnis     168
6 17 Robert Godfroid Monnickendam     162
7 10 Richard Blijleven Marken     157
8 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     155
9 12 Robert Kamperman Almere     128
10 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     127
11 51 Thad van der Bruggen Breukelen     116
12 67 Carlo Groot Naarden     114
13 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     108
14 28 Johan Moolhuizen Almere     103.1
15 50 Bert Matla Weesp     93
16 W54 Erica Della Guardia-Dejong Monnickendam     91
17 95 Udo Meijer Diemen     89
18 74 Werner Rem Amsterdam     89
19 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     82
20 111 Frank Braakman Broek in Waterland     78
21 58 Mario Hagen Kortenhoef     70
22 31 Rob de Baat Broek in Waterland     65
23 52 Rene Elenbaas De Hoef     62
24 40 Jan Benedictus Amsterdam     61
25 35 Joost van Leenders Amsterdam     58.1
26 54 Hans de Kruif Uithoorn     57
27 26 Rene Markus Amstelveen     55
28 77 Sietse van der Werff Diemen     54
29 89 Ruud Bouwmeester Amsterdam     49
30 5 Jan Mooij Amstelveen     48
31 44 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel     48
32 61 Pim Bonstra Abcoude     45
33 24 Huub Roelvink Amsterdam     43
34 55 Erik Brouwer Almere     43
35 53 Wim van Lindenberg Almere     34
36 21 Ingmar Ploemen Amsterdam     33
37 76 Andre van Zaane Amsterdam     30
38 23 Tom Bouma Amsterdam     29
39 11 Toni Klok Amstelveen     29
40 120 Ronald de Beer Hilversum     26
41 47 Bart Kuil Bussum     23
42 20 Tijmen de Bree Monnickendam     21
43 19 Kees Schrama Broek in Waterland     21
44 117 Joost Hardick Amsterdam     21
45 1 Henk Regelink Wilnis     20
46 42 Bart Brinksma Hilversum     18
47 62 Rene Dodeman Amsterdam     17
48 98 Rene van der Wateren Amsterdam     14
49 49 Koos Groenewold Monnickendam     13
50 41 Ferdinand Gildemacher Amersfoort     11
51 3 Marco Roos Landsmeer     6
52 96 Leen Hoogvliet Hillegom     5
53 36 Dennis Wolthuis Ouderkerk aan De Amstel     4
54 16 Gerrit Swartsenburg Purmerend     3
55 60 Theo Heuzen Amsterdam     2
56 25 Cor van der Weijden Ilpendam     2
57 32 André Vijn Purmerend     2
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M3
Seizoen 2015-2016
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 8
Naam Wedstrijd 1
Datum 28-2-2016
Plaats Amsterdam
Info 35rnd 14km 0:23:07uur (gem. 39.6sec) 36.3km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 57 Daan van der Tas Amsterdam   1 35.1
2 26 Tijmen Smit Amsterdam     29
3 100 Albert Kraaij Amsterdam     28
4 38 Jimmy Fock Muiderberg     27
5 29 Robert Klusman Diemen     26
6 24 Marc Klusman Amsterdam     25
7 49 Willem Pals Amsterdam     24
8 119 Gertjan Vroege Amsterdam     23
9 65 Henk Wildschut Amsterdam     22
10 53 Peter Luiten Landsmeer     21
11 40 Martien Zwanenburg Bodegraven     20
12 69 Wim Koopmanschap Naarden     19
13 59 Mark Kassteen Amsterdam     18
14 30 Fokko Goosen Zaandam     17
15 21 Pieter van Buuren Hoevelaken     16
16 27 Erwin Nelissen Amsterdam     15
17 109 Johan Boelrijk Ouderkerk aan De Amstel     14
18 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel     13
19 102 Ton Hendrikse Vinkeveen     12
20 35 Peter Kreetz Broek in Waterland     11
21 92 Nico de Jong Waverveen     10
22 23 Oscar Hinze Amsterdam     9
23 77 Rene Koning Landsmeer     8
24 62 Hein de Graaf Weesp     7
25 79 Robin de Kroon Broek in Waterland     6
26 17 Eric Heusinkveld Monnickendam     5
27 22 Huub Creemers Amsterdam     4
28 78 Wybe Koopmans Amsterdam     3
29 12 Maarten Hoekstra Amsterdam     2
30 118 Evert Kroon Volendam     1
31 121 Philip Wagenaar Ouderkerk aan De Amstel      
32 15 Cor Baas Ouderkerk aan De Amstel      
33 70 Johannes Zandvoort Amsterdam      
34 44 Ron Fontijn Landsmeer      
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie M3
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 8
Datum 28-2-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 100 Albert Kraaij Amsterdam     226.1
2 26 Tijmen Smit Amsterdam     197
3 75 Erik Keijzer Hilversum     186.1
4 57 Daan van der Tas Amsterdam     170.5
5 4 Huib van Herrewegen Amsterdam     163
6 10 Marcel Leenaars Amsterdam     154.1
7 9 Eelco Nap Amsterdam     142
8 46 Chiel Smit Amsterdam     133
9 53 Peter Luiten Landsmeer     128
10 49 Willem Pals Amsterdam     124
11 40 Martien Zwanenburg Bodegraven     124
12 78 Wybe Koopmans Amsterdam     123
13 29 Robert Klusman Diemen     113
14 47 Tom Snoek Abcoude     113
15 119 Gertjan Vroege Amsterdam     101
16 70 Johannes Zandvoort Amsterdam     94
17 17 Eric Heusinkveld Monnickendam     93
18 92 Nico de Jong Waverveen     92
19 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel     92
20 30 Fokko Goosen Zaandam     85
21 38 Jimmy Fock Muiderberg     84
22 97 Bart de Smit Amsterdam     72
23 12 Maarten Hoekstra Amsterdam     62
24 65 Henk Wildschut Amsterdam     60
25 59 Mark Kassteen Amsterdam     56
26 69 Wim Koopmanschap Naarden     55
27 33 Esther Pennings       51
28 23 Oscar Hinze Amsterdam     44
29 48 Ids Hilarides Ouderkerk aan De Amstel     43
30 52 Berend van Bemmel Amsterdam     43
31 15 Cor Baas Ouderkerk aan De Amstel     39
32 102 Ton Hendrikse Vinkeveen     36
33 55 Gerrit Bakker Monnickendam     31
34 106 Kees Bosman Ouderkerk aan De Amstel     30
35 60 Michiel Balemans Amsterdam     27
36 27 Erwin Nelissen Amsterdam     26
37 24 Marc Klusman Amsterdam     25
38 21 Pieter van Buuren Hoevelaken     25
39 79 Robin de Kroon Broek in Waterland     24
40 6 Alex Gijsen Loenen aan De Vecht     24
41 96 Jan Bouterse Nieuw Vennep     24
42 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel     23
43 91 Rocky Haighton Diemen     21
44 2 Harry Vrolijk Amsterdam     20
45 121 Philip Wagenaar Ouderkerk aan De Amstel     19
46 64 Hans de Best Mijdrecht     19
47 35 Peter Kreetz Broek in Waterland     18
48 77 Rene Koning Landsmeer     17
49 99 Piet Kant Nieuw Vennep     15
50 109 Johan Boelrijk Ouderkerk aan De Amstel     14
51 7 Gijs Visser Almere     13
52 62 Hein de Graaf Weesp     7
53 43 Klaas Luijten       6
54 31 Jacques `t Hoen Nieuw Vennep     6
55 118 Evert Kroon Volendam     5
56 44 Ron Fontijn Landsmeer     5
57 104 Rob Zuiker Wilnis     5
58 22 Huub Creemers Amsterdam     4
59 87 Merijn de Vries Amsterdam     3
60 74 Joost Helderop Amsterdam     3
61 32 Ruud van Es Amsterdam     2
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M4
Seizoen 2015-2016
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 8
Naam Wedstrijd 1
Datum 28-2-2016
Plaats Amsterdam
Info 25rnd 10km 0:17:10uur (gem. 41.2sec) 35.0km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 17 Bert Groot Roessink Almere   1 35.1
2 4 Andre Witkam Diemen   1 34
3 115 Henk Blokhuis Amsterdam   1 33
4 5 Wim Verbree Abcoude   1 32
5 69 Mark Lepelaar Amsterdam     26
6 D60 Anky Faber Landsmeer     25
7 3 Tjalling Kramer Diemen     24
8 82 Frans Huisman Diemen     23
9 11 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel     22
10 42 Bert van den Broek Amstelveen     21
11 18 Nanne Osinga       20
12 27 Bart van Iterson Uithoorn     19
13 24 Dirk de Groot Baambrugge     18
14 22 Gerard Terpstra Bussum     17
15 6 Peter w. Dieperink Amstelveen     16
16 89 Peter van der Meijden Vinkeveen     15
17 9 Hans Lauwers Ouderkerk aan De Amstel     14
18 94 Bertus Roeleveld Amstelveen     13
19 47 Harrie van Gennip Amsterdam     12
20 72 Leonard Franken Almere     11
21 20 Frans Faber Landsmeer     10
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie M4
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 8
Datum 28-2-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 4 Andre Witkam Diemen     229
2 17 Bert Groot Roessink Almere     225.7
3 115 Henk Blokhuis Amsterdam     213
4 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel     188.1
5 5 Wim Verbree Abcoude     173
6 42 Bert van den Broek Amstelveen     154
7 82 Frans Huisman Diemen     153
8 D60 Anky Faber Landsmeer     149
9 107 Martin Huysmans Amsterdam     149
10 94 Bertus Roeleveld Amstelveen     137
11 29 Bart van Ommeren Amsterdam     131
12 114 Willem Hauwert Amsterdam     129
13 43 Ingmar Maurice Amsterdam     122
14 48 Rene Onderwater Nieuwkoop     112
15 32 Fred van Huisstede Almere     99
16 22 Gerard Terpstra Bussum     96
17 3 Tjalling Kramer Diemen     93
18 69 Mark Lepelaar Amsterdam     90
19 47 Harrie van Gennip Amsterdam     76
20 45 Jan van der Harst Diemen     75
21 50 Bruno Berger Amsterdam     67
22 51 Sybren Hijkoop Amsterdam     65
23 11 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel     64
24 18 Nanne Osinga       59
25 34 Hendry Nagel       56
26 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam     51
27 6 Peter w. Dieperink Amstelveen     50
28 58 Leon Zautsen Muiderberg     45
29 24 Dirk de Groot Baambrugge     41
30 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel     39
31 31 Coos Brouwer Wilnis     38
32 28 Klaas Joosten Amsterdam     36
33 27 Bart van Iterson Uithoorn     34
34 25 Frans Putker Abcoude     29
35 89 Peter van der Meijden Vinkeveen     28
36 9 Hans Lauwers Ouderkerk aan De Amstel     24
37 53 Edward Galesloot Nederhorst Den Berg     24
38 56 Johan Ostendorf Abcoude     20
39 49 Johan Wesseling Diemen     19
40 117 Ton Bunschoten Vinkeveen     16
41 54 Ronald Wenneker       14
42 20 Frans Faber Landsmeer     13
43 7 Jeroen Zonneveld Amsterdam     12
44 26 Peter van Wijk Nederhorst Den Berg     12
45 72 Leonard Franken Almere     11
46 14 Paul Kloosterboer Amstelveen     10
47 70 Maarten Koole Amsterdam     7

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *