Reglement Portengen Pupillen Competitie

Portengen Pupillen Competitie

 

–    5 zondagochtenden    1 nov, 15 nov, 29 nov, 20 dec, 17 jan   met FINALE op 14 feb
–    De beste 3 resultaten tellen en bepalen wie er door gaan naar de finale.
–    Alleen rijders die minimaal 3 keer hebben meegedaan kunnen aan de finale meedoen.
 
 

          Pupillen A en B, tevens Pup CDE met 300m onder de 40 sec.

          5 competitie-ochtenden + 1 finale ochtend.

  • Voorronde : 
    • 100 / 500 / 300   (3 ochtenden)
    • 100 / 500 / 700   (2 ochtenden)
  • Finale
    • 500 – 1000 Pup A
    • 500 –  700 Pup BCDE

Klassement

–     Per afstand worden punten gegeven (alle categorieën samen, maar jongens en meisjes apart)

      – 60-55-50-46-42-39-36-34-32-30-29-28- aflopend tot 7-6

De overige deelnemers die de afstand hebben uitgereden krijgen 5 punten

Rijders die niet zijn gefinisht of zijn gediskwalificeerd, krijgen 3 punten.

–     Na 5 voorronden wordt een tussenklassement opgemaakt voor rijders die minimaal 3 keer hebben meegedaan. Het tussenklassement wordt bepaald door de punten op te tellen van

            – de 3 hoogste scores op de 100m

– de 3 hoogste scores op de 500m

– de 3 hoogste scores op de 300m/700m

          Bij de Pup A worden de bovenste 8 meisjes en 12 jongens uit het klassement uitgenodigd voor de finale, mits zij voldoen aan de limiettijd voor het rijden van een 1000m.

          Bij de Pup BCDE worden de bovenste 4 meisjes en 6 jongens uitgenodigd voor de kleine finale, mits zij voldoen aan de limiettijd voor het rijden van een 700m.

          Indien er meer tijd beschikbaar is kunnen meer rijders worden uitgenodigd.

          Voor de afstanden in de finale gelden dubbele punten.

          Het eindklassement wordt bepaald door de punten uit de finale op te tellen bij die van het tussenklassement

  • In gevallen waarin dit reglement niet voorziet beslist de Technische Commissie of tijdens de wedstrijd zelf de wedstrijdleiding.

Winnaars voorgaande jaren


2014/15
1   2   3  
Pup A Quinty v Wijnbergen HCA Leila Meijer HGI Eva Schipper Waterland
Pup B-C Femke de Boer HCA Emma Fransen HGI Laura Stroo HGI
Pup A Quinten Heerma HGI David Holmes ASV Bart de Groot Baambrugge
Pup B-C Timo Lamme 5Dorpen Thierry Holslag Amstelbocht Youri Janssen NGW

 

2013/14

1   2   3  
Pup A Romy de Jong NGW Alicia van Giesen Amstelbocht Fabiënne Kool 5Dorpen
Pup B-C Quinty v Wijnbergen HCA Leila Meijer HGI Romy Snel NGW
             
Pup A Wieger Gobel Amstelbocht Bart Segers Amstelbocht Dirk Reijnders Waterland
Pup B-C Stan Wenneker 5Dorpen Quinten Heerma HGI Thijs Wagenaar Amstelbocht

 

2012/13

1   2   3  
Pup A Estelle de Jong NGW Ryanne Westenberg ASV Valerie van Diepen HCA
Pup B-C Lotte vd Meijden NGW Romy de Jong NGW Alicia van Giesen Amstelbocht
             
Pup A Serge Yoro HCA Martijn Vermist Poelster Jens Salomons ASV
Pup B-C Bart Segers Amstelbocht Wieger Gobel Amstelbocht Dirk Reijnders Waterland

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *